Entry List

Total Entries: 126

 

EMPI Triple Crown
Class 9 (16)
992    Brad Ellis
974    Drew Mansfield
929    Kevin Kopitch
933    Austin Eddy
928    Nathan Vizzo
945    Raul Yanez
982    Wesley Welch
910    Emmanuel Ledezma
911    Brandon Heald
992    Patrick Pring
914    Mike Clark
986    Thomas Burns
999    Brandon Meehan
924    Karissa Veenstra *Light Bar Winner*
954    Steve Johnson
971    Joshua Crigler 
 
Class 5/1600 (9) 
592    Tom Bird
570    Ruben Garcia Jr. 
575    Richard Miramontes
567    Jeff Goorsky
569    Shane Hook
554    Raul Solano
568    Guy Savedra
555    Ken Flippin
556    Larry Negrete Jr.  
 
Class 11 (21)
1164    Rick Boyer
1118    Cisco Bio
1106    Mauro Diaz *Light Bar Winner*
1159    Bryan Crofts
1154    Rylee Walker
1107    Donny Donovan
1131    John Jones
1102    Corey Vandemark
1156    Noah Johnson
1121    Jorge Ventura
1189    Joey Smith
1191    Ryan Rodriguez
1163    Dennis Sletten
1133    Butch Maisterra *Light Bar Winner*
1158    Jeremy Hendrickson
1163M  Richard Sletten
1173    Richard Cushman
1157    Blake Wilkey
1103    Tim Sletten
1192    Brooke Cote R/S
1166    Jeff Corrao R/S 
 
 

 

Sportsman Heat
Class 1350 (3)
1397    Skyler Grambrell
11        Jeff Angeleri
1598    Richard Woods 
 

Class 3000 (0)

 
 

Class 1300 (10)

1357    Kyle Davis
1311    Michael Mullen
1336    Perry Coan
1301    Christopher Parr
1369    Anthony Hernds
1355    Tom Coons
1342    Cole Brandt
1398    James Woods *Light Bar Winner*
1309    Brooke Perfect 
1331    Dennis Cooper R/S 
 
Jeepspeed (1)
2707    Mark Kammerlohr
 
 
Cryo-Heat UTV 
2900 Turbo (5) 
2944   Ryan Prosser
2928   Nathan Vizzo
97       Tanner Currier
2909    Cole Wakim
700      Douglas Allan 
 
1900 N/A (2)
1969    Doug Maclachlan
1986    Thomas Burns 
 
TERRA CREW Door Slammer Heat
Class 1400 (12)
4698    Henry Luschei
1449    Joser Herrera
1459    Chris Doughty
1452    Lee Orr
1432    Noah Quantrell
1412    Gregg Zumwalt
1441    Andrew Jacques
1420    Dustin Brodwolf
1431    Brad White
1469    Clark Roberts
1477    Mark Rotarius *Light Bar Winner*
1414    Corey Pratt 
 
Class 2000 (9)
2082    Robert Williams
2053    Allen Byma
2062    Ryan Galloway *Light Bar Winner*
2089    Chris Vandenbush
2091    Bryan Blagg
2016    Aaron Bruno
2021    Rich Henry
2095    Bailey Hanna
2013    Steven Olsewski R/S 
 
Class 7200 (1)
7253    Austin Smith
 
Driver's Heat 
Class 1600 (12)
1688    Zane Strong
1645    Jeremy Buckley
1622    Tim Craig
1679    Cole Hardin
1683    Friedrich Hirt
1617    James Eichler *Light Bar Winner*
1624    Tyler Petersen
1609    Jack Clinkenbeard
1632    Cole Brandt
1697    Gavin Martin
1690    Matt Creveling
1610    Jen Morton 
 
Buggy Dork Heat
Class 10 (5) 
1064    Justin Buckley
1006    Hector Garcia Jr. 
1032    Kali Nguyen
1015    James Ford
1055    Tom Coons 
 
Class 5U (4)
502     Scott Wagstaff
508     Colin Cline
516     Ethan Jackson
5004   Cade Garcia 
 
Class 12 (2) 
1222    Geza Simon
1247    Jeff Watson 
 
Horsepower Heat
Unlimited Truck (5)
47      Darren Parsons
8033  Thomas Byma II
88      Ulises Galvan
4        Brent Veenstra 
13      Sal Gomez R/S
 
Class 1 (3) 
123     Sean Argentino
6266   Jon Largent
177     Johnny McCall 
 
Class 6100 (3)
6142    Brandon Arthur
6197    John Currier
6178    Mike Valentine
 
Class 1400 PRO (2)
443      Jeremy Deakins
486      Brian Younger
 
Ultra 4 Heat
4600 (0) 
 
4500 (0) 
 
4800 (0) 
 
4400 (1)
727     Brian V Hays

 

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Read 12593 times