Wednesday, 30 January 2019 07:42

Transaxle Engineering Challenge Entry List

Starting Order
Total Entries: 71

Afternoon Heat - 1 pm Start
 
Class 1 (7)
112    Brian Hudson
  21    Tom Kirkmeyer
 24     Brent Veenstra
116    James Ward
    1    Jerry Larimore
197    Clarence Cleary
105    Scott Buchwitz
 
Class 10 (9)
1088    Adam Tjelmeland
1059    Harley Young
1029    David Barr
1095    Pat Gailey 
1046    Nick Cunningham
1036    Andy Marsoun
1055    Tom Coons
1065    Robert Jerry Leclaire
1022    Tim Craig R/S
 
Class 6100 (2)
6169    Shane Litchfield 
6177    Jarrett Valenti
  
Class 1400 PRO (4)
443    Jeremy Deakins
413    Sal Gomez
487    Josh Williams 
428    Steven Mann
 
Ultra 4 (0)
 
 
Class 12 (1)  
1202    Scott Moldenhauer 
 
Class 5U (6)
519    Matt Coleman
504    Cade Garcia 
505    Martin Anguiano
545    Seth Hohn
506    Cody Sum
5047  Adam Spitz
 
Class 1400 (8)
1409    Mike Thomas
1455    Keith Smith
1418   Brent Ohmer 
1441    Andrew Jacques
1458    Lloyd Synder
1417    Dean Miller
1408    Adrian Padilla
1486    Brian Younger 
 
Morning Heat - 8am Start 
Class 1600 (8) 
1661    Harley Hendrickson
1699    Mike Meehan
1621    Mike Harvey
1665    Raul Solano
1623    Bryce Farrar
1624    Tyler Petersen
1614    Eric Aube
1679    Cole Hardin R/S 
 
Class 1350 (2)
1350    Felipe Anguiano
1353    Jeff Rowe 
 
Class 3000 (1)
3023    Jake Capriotti 
 
Class 2900 (1)
1833    Zack Sharp 
 
Class 2000 (8)
2055    Kyle Thomas
2010    Ariel Verna 
2046    Thomas Arismendi
2025    Ken Long
2030    Israel Sanchez Jr.
2047    Jason Babcock
2062    Ryan Galloway 2nd R/S
2039    Scott Ryan R/S
 
Class 5/1600 (1)
556    Larry Negrete Jr. 
 
Class 9 (11)
967    Michael Dyer
982    Wes Welch
907    James Eichler
924    Jeffrey Musgrave
921    Kaleb Marschall 
927    Michael Case
990    Matt Creveling
933    Joshua Crigler
928    Nathan Vizzo
925    Greg Hearn 2nd R/S
923    Justin Cockrell R/S
 
Class 1900 (1)
1888    Trevor Dacosta
 
Class 1300 (1)
1331    Daniel Nunez R/S 
 
Class 11 (0)